PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmán pod Javorem - ubytování s podzemní garáží

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nový apartmán se nachází v Peci pod Sněžkou, v apartmánovém domě 50m od dolní stanice lanové dráhy na sjezdovku Javor, výchozí bod celého ski areálu - Javor, Zahrádky, Hnědý vrch. V přízemí apartmánového domu je k apartmánu rezervováno kryté parkovací stání vyhrazené pro naše hosty, které je v ceně pobytu. Apartmán je nekuřácký a pobyt s domácími miláčky není možný.V zimě v případě větších sněhových srážek se doporučují uložit do výbavy auta sněhové řetězy.
Vybavení a služby
Vybavení apartmánu: v apartmánu jsou dvě rozkládací dvoulůžka s kuchyňským koutem, jídelní bar, LCD televizor se satelitem (20 českých programů). Ve vybavení kuch. linky je skloker. deska, lednička, parní trouba, myčka nádobí a sada nádobí. Prostorná chodba a komora s vestavěnými skříněmi Vám umožní pohodlné převlékání a sušení oděvů.Součástí apartmánu je samozřejmě WC a koupelna se sprchovým koutem a podlahovým vytápěním.Vytápění je přímotopné. K apartmánu patří uzamykatelný lyžařský box (na chodbě u výtahu) a jedno parkovací místo v 2. podzemním podlaží parkovacích garáží 32 (ne LPG). K dovršení pohodlí Vám nabízíme volné připojení na WIFI. Pobyt v našem apartmánu je přizpůsoben pohodlí 2–4 dospělých osob a umožňuje skutečný komfort – parkujete v garáži č32, odkud se snadno odeberete výtahem do 3.NP (byt č.204), jste na okraji lesa, přímo u sjezdovky, ale i na okraji malebného městečka.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Sjezdovka Javor 50 metrů, výchozí bod celého Ski areálu - Javor, Zahrádky, Hnědý vrch, který provozuje 4 sedačkovou lanovku a 9 vleků. Tato oblast je populární zvlášť mezi rodinami s dětmi, protože je možné vybrat si od cvičných louček až po náročné sjezdové terény. Ve večerních hodinách jsou v provozu 3 vleky s umělým osvětlením. Pro vyznavače snowboardingu je po celou sezónu v provozu velký funpark. Pro běžkaře je stále upravována Krkonošská magistrála. Na Javoru je od roku 2009 nová freestylová sjezdovka 800 metrů dlouhá a 2 dopady pro mega skoky, dále nové vybavení lyžařské školy – nový dětský vlek a pohyblivý pás. Malebné horské městečko Vám nabízí značné množství restaurací, barů, bowling, bobovou dráhu, fitness, posilovny, bazén, tenis, squash, lanový park atd. Stejně krásná jako zimní sezona, jsou zde i jarní, letní i podzimní období s využitím k turistice a výletům na Sněžku, do Janských Lázní či Špindlerova Mlýna.